Bahis Siteleri

Avalonbet

Avalonbet piyasaya yeni girmiş fakat oldukça kalitesiyle aklımdan söz ettirmek doğrudan başarılı bir sitedir. Oldukça yüksek sayı doğrusun olmasına rağmen şimdiye kadar herhangi bir olumsuzluk gözükmemektedir. Site içerisinde para yatırma işlemi ve para çekme işlemi oldukça kısa süre içerisinde gerçekleşmekte üyeleri bu konu ile ilgili herhangi bir olumsuzluk olmadığını belirtmektedir.

 

Sitenin altyapısı oldukça kuvvetli olmakla birlikte aynı zamanda maç izleme ile ilgili ayrı bir hizmette bulunmaktadır. Böylece site içerisinde oyun oynadığınız maçlara istediğiniz zaman izlemeye imkanınız her zaman vardır.

 

Avalonbet para yatırma

 

Oyuncular için en önemli nokta para yatırma konusunun sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesidir. Para yatırma işlemi ile ilgili istedi şimdiye kadar en ufak bir sorun bulunmamaktadır. Avalonbet para yatırma işlemi;

 

Havale ile yapacağınız para yatırma işlemleri 3 dakika gibi kısa bir süre içerisinde hesaba aktarılmaktadır. Tek seferde 10.000 TL para yatırmak mümkündür. Her yatırıma %20 Bonus alabilirsiniz

 

Bitcoin ile yapacağınız para yatırma işlemleri 45 dakika gibi kısa bir süre içerisinde hesaba aktarılmaktadır. Tek seferde 50.000 TL para yatırmak mümkündür. Her yatırıma %25 Bonus alabilirsiniz.

 

Papara ile yapacağınız para yatırma işlemleri 1 dakika gibi kısa bir süre içerisinde hesaba aktarılmaktadır. Tek seferde 35.000 TL para yatırmak mümkündür. Her yatırıma %15 Bonus alabilirsiniz.

 

Faturapay ile yapacağınız para yatırma işlemleri 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde hesaba aktarılmaktadır. Tek seferde bin TL para yatırmak mümkündür. Her yatırıma %30 Bonus alabilirsiniz

 

Avalonbet para çekme

 

Avalonbet para yatırma işlemi gibi para çekimi işlemi de kolay bir şekilde tamamlanmaktadır. Site sizlere küçük ve büyük tüm kazançları ödeme gücüne sahip olan bir sitedir. Bu sebeple korkmadan rahat bir şekilde yatırım yapabilirsiniz. Ayrıca tüm yatırım işlemleri sizlere Bonus ile dönmektedir. Kayıp gibi bir durum olması durumunda ise site yüksek seviyede kayıp bonusu vermektedir. Böylece aslında site de kayıp durumu pek söz konusu değildir. Üyelik yaparak ayrıca bonus kazanırsınız.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu