Bahis Siteleri

Benobet

Finans noktasında ikinci ayak olarak para çekimi konusu gelmektedir. Para çekiminin hızlı ve çeşitli olması üyelerin beklentisidir. Benobet Finansal İşlemler noktasında para çekimini oldukça güvenli ve hızlı bir şekilde yapmaktadır. Çeşitli forumlarda site kullanıcılarının yorumlarına bakıldığında siteden memnuniyet oranı çok yüksektir.

 

Benobet Finansal İşlemler noktasında evrak talep etmektedir. Fakat bu talep her seferinde değil, ilk sefere mahsus olarak istenmektedir. Talep edilen belgelerin zamanında gönderilmesi ile birlikte site üzerinden yıllarca işlem yapılsa dahi her hangi bir evrak talebi olmayacaktır.

 

Benobet Para Çekme

 

Benobet Para Çekme yöntemleri de zenginliği ve hızlılığı ile site tarafından kullanılmakta olan bir yöntemdir. Sitede kullanılmakta olan para çekimi yöntemleri şu şekildedir;

 

Banka Havalesi İle Para Çekimi; siteden banka havalesi ile para çekimi yapılabilmektedir. Siteden ilk para çekimi yapılması için evrak gönderilmesi gerekmektedir. Sitenin lisanslı olarak işlemlerini yapıyor olmasından bu işlem bir kereliğine zaruri olarak talep edilmektedir. 500 TL en az bu yöntem ile para çekimi yapılabilmektedir. En fazla bu yöntem ile 30 Bin TL para çekiminin yapılması mümkündür..

 

Kredi Kartı İle Para Çekimi; siteden kredi kartı ile para çekimi yapılabilmektedir. Siteden ilk para çekimi yapılması için evrak gönderilmesi gerekmektedir. Sitenin lisanslı olarak işlemlerini yapıyor olmasından bu işlem bir kereliğine zaruri olarak talep edilmektedir. 150 TL en az bu yöntem ile para çekimi yapılabilmektedir. En fazla bu yöntem ile 7 Bin TL para çekiminin yapılması mümkündür.

Ecocart İle Para Çekimi; siteden Ecocart ile para çekimi yapılabilmektedir. Siteden ilk para çekimi yapılması için evrak gönderilmesi gerekmektedir. Sitenin lisanslı olarak işlemlerini yapıyor olmasından bu işlem bir kereliğine zaruri olarak talep edilmektedir. 200 TL en az bu yöntem ile para çekimi yapılabilmektedir. En fazla bu yöntem ile 3 Bin TL para çekiminin yapılması mümkündür.

Jeton E Cüzdan İle Para Çekimi; siteden Jeton E Cüzdan ile para çekimi yapılabilmektedir. Siteden ilk para çekimi yapılması için evrak gönderilmesi gerekmektedir. Sitenin lisanslı olarak işlemlerini yapıyor olmasından bu işlem bir kereliğine zaruri olarak talep edilmektedir. 100 TL en az bu yöntem ile para çekimi yapılabilmektedir. En fazla bu yöntem ile 20 Bin TL para çekiminin yapılması mümkündür.

Sanal Para İle Para Çekimi; siteden sanal para ile para çekimi yapılabilmektedir. Siteden ilk para çekimi yapılması için evrak gönderilmesi gerekmektedir. Sitenin lisanslı olarak işlemlerini yapıyor olmasından bu işlem bir kereliğine zaruri olarak talep edilmektedir. 100 TL en az bu yöntem ile para çekimi yapılabilmektedir. En fazla bu yöntem ile 100 Bin TL para çekiminin yapılması mümkündür.

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu