Genel

Canlı Rulet Hileleri

Canlı Rulet hileleri yıllardan bu yana araştırılmakta olan konulardan birisidir. Rulet oyununun taktikleri bulunmaktadır. Hile olarak adlandırılabilecek her hangi bir buluş bu güne kadar olmamıştır.  Canlı Rulet hileleri siteler tarafından sürekli olarak takip edilmekte ve böyle bir durum olması durumunda kazançlar silinmektedir. Siteler bu nokta da oldukça denetimleri sıkı tutmaktadır.

Rulet Siteleri

Türkiye canlı rulet siteleri noktasında bir kısıtlama içerisinde. Ülkemiz yasalarına göre bu oyunun oynanması ve oynatılması idari para cezası gerektirmektedir. Bu sebeple ülkemiz üzerinden bu oyunu oynatmak isteyen bir resmi site bulunmaz. Oyuncular yurt dışı üzerinden güvenilir olarak hizmet vermekte olan siteler yardımıyla bu oyunlara katılım sağlamaktadır. Burada önemli olan husus tercih edilecek olan sitenin mutlaka güvenilir olarak nitelendirilen bir site olmasıdır. Bunun anlamak ve tespit etmek oyuncunun görevidir.

Hizmet vermekte olan site sayısının 200 ü geçtiği bu zaman aralığında her alanda olduğu gibi işini iyi yapmayan siteler de bulunuyor. Böyle bir durumda oyuncular kazançlarını çekemeyebiliyor. Kaliteli ve yıllardan bu yana hizmet vermekte olan siteler ile oyunlara katılım ve gelir elde etme durumunda oyuncular kazançlarını banka hesaplarına rahat bir şekilde aktarabiliyor. Diğer taraftan merdiven altı olarak tabir edilen siteler ile oyunlara katılım sağlamak isteyen oyuncular ise kazançların yüksek olması durumunda kendilerine bir muhatap bulamamaktan yakınıyor.

Güvenilir Rulet Siteleri

Güvenilir olarak hizmet vermekte olan casino sitelerinin bulunması birkaç yöntemle mümkün. Sitelerin lisanslı olarak hizmet vermesi durumunun araştırılmasıyla birlikte bu durum oyuncular tarafından netleştirilebilir. Lisanslı olarak hizmet vermekte olan sitelerin oyunculara yanlış yapma ihtimalleri bulunmamaktadır. Ayrıca bir siteye yatırım yapılmak istendiğinde güvenilir forumlardan site ile ilgili bilgi sahibi olmak da mümkün olabilmektedir.

Son zamanlarda güvenilir sitelerin isimleri kullanılarak çeşitli dolandırıcılık olayları yaşanıyor. Yaşanmakta olan bu durum oyuncuların dikkatleri ile birlikte çözülebiliyor. Site adreslerinde bulunan ufak farklılıklar ile dolandırıcılar sitelere yönlendirmek istediğiniz yatırımları kendi sitelerine yönlendirmek istiyorlar. Böyle bir durumda sitenin resmi kanallarından adreslerine ulaşarak gerçek site ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Böylece daha kolay bir şekilde ve gönül rahatlığı ile sitelere yatırım gerçekleştirilir. Aksi durumda güvenilir olan siteye değil benzeri olan siteye yatırım yaparak büyük bir yanlış yapılır.

 

 

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Bilgilendirici bir makale,.tereddüt yaşadığım ufak bir durumda dahi buradan yeterince bilgi sahibi oluyorum.Biz yatırımcılar biraz panikleyebiliyoruz zaman zaman heyecana kapılıp napalım 🙂 teşekkürler ahasor elinize emeğinize sağlık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu